Atribuită
Cumpărare directă
VOPSEA PITURA VERDE V53551 4L 3 BUC VOPSEA PITURA ALB POLAR V53101 4L 1 BUC VOPSEA PITURA GALBEN SULF V53440 4L 1 BUC VOPSEA PITURA ROSU INCH. V53260-C4L 1 BUC VOPSEA PITURA ALBASTRA V53620 4L 1 BUC DILUANT 551 Pet D551 P0,9L 2 BUC DANKE D.INT ALB PERETII RESPIRA 25L 2 BUC TRAFALET MOLTOFLOCK 100X35 MM H 02-1351 1 BUC TRAFALET MOLTOFLOCK 150X35 MM H 02-1361 1 BUC SET 2 ROLE BURETE HOLZER 100X35MM ZM12 1 BUC ROLA TRAFALET VELUR 150X40 MM 1 BUC NIPLU REDUS 245 3/4-1/2 ZN BM 2 BUC ROLA MICROFIBRA HOLZER PROFI 250MM-509R 1 BUC PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 40 MM 10 BUC ROBINET COLTAR CU CAP CERAMIC 1/2-1/2 15 BUC SIL.UNIV.MOMENT CASE&CONSTR.ALB 280ML 1 BUC GLET CERESIT CT 127 5 KG 1 BUC BASIC ALB VAS WC 4G699101 (40339101) CPV 1 BUC LINE GAMING PRELUNGITOR 5P 2M 2XUSB RGB 2 BUC MOES CONFORT 6 PRIZE 3M 694637 2 BUC MOES PROTECTIE ST 4PR 1,5M 694651 3 BUC
- Număr anunț
- DA27029661
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit "Floarea Soarelui (CUI 17104863)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.963,43 RON
- Valoare atribuită
- 1.963,43 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.