Atribuită
Cumpărare directă
Țeavă riflată necesară amenajării acceselor pe domeniul public la imobilele din str. Alexandru Ioan Cuza, localitatea Ciacova și imobilele nr.131, 132, 133 din localitatea Obad. Achiziția publică s-a inițiat în baza Referatului de necesitate Nr.8337/04.11.2020.
- Număr anunț
- DA27019994
- Autoritate contractantă
- Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
- Furnizor / câștigător
- MAXAGRO CENTER SRL (CUI 26291604)
- Cod CPV
- 44160000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.336 RON
- Valoare atribuită
- 3.336 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.