Atribuită
Cumpărare directă
BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5 CM TAFF 25 Cub de notite 700 file 9x9 cu suport 3 CD R DIGITTEX 50 Legitimatie handicap 4 Suport corespondenta 3 compartimente 2 Pioneze panou pluta 5 Pioneze Aurii 200/cut Herlitz 4 Creion NEON LYRA 5 Creion corector MILAN 3 Drapel Tricolor matase exterior 60/90 70 Foaie de parcurs neinseriata-autovehicole 1
- Număr anunț
- DA27019763
- Autoritate contractantă
- ORAS BALCESTI (CUI 2541720)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.978,57 RON
- Valoare atribuită
- 1.978,57 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.