Atribuită Cumpărare directă

Servicii Sanatate si secuitate in munca la nivelul aparatului de specialitate al CJ Galati pentru anul 2021;

Număr anunț
DA26993910
Autoritate contractantă
JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
Furnizor / câștigător
PETREA T ROMEO PFA (CUI 33004831)
Cod CPV
79417000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.400 RON
Valoare atribuită
14.400 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.400 RON

din 14.400 RON estimat