Atribuită Cumpărare directă

IMPRIMANTA ALB/NEGRU KYOCERA ECOSYS P2040dn A4 B/W laser printer, 40 ppm, 1200dpi, 256MB, caseta 250 coli, duplex, USB2.0, Gigabit Ethernet (10/100/1000BaseT), starter toner inclus (3.6k pag)

Număr anunț
DA27006441
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Valcea (CUI 2540732)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.784 RON
Valoare atribuită
14.784 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.784 RON

din 14.784 RON estimat