Atribuită Cumpărare directă

Revizie Buldoexcavator New Holland B100C TC SS 4WD T4.rEVIZIE EXECUTATA LA SEDIUL AUTORITATII CONTRACTANTE

Număr anunț
DA27007358
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
PANAGROTEH SERVICE SRL (CUI 26271674)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.328,60 RON
Valoare atribuită
2.328,60 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.328,60 RON

din 2.328,60 RON estimat