Atribuită Cumpărare directă

ROLAND RUBIX 22 x1 bucata SE ELECTRONICS X1S VOCAL SET x1 bucata ALESIS VI49 x1 bucata SUPERLUX HM-6 x1 bucata F-ZONE PF-8 x2 bucati

Număr anunț
DA27032435
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR DIN MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 33723470)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37321000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.901,65 RON
Valoare atribuită
1.901,65 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.901,65 RON

din 1.901,65 RON estimat