Atribuită Cumpărare directă

Masti de anestezie pentru adulti si copii nr. 0, 1, 2, 3, 4, 5 transparente de u.f. Prezinta balonas gonflabil, reglabil in functie de necesar. Ambalate individual steril. Prezinta cod al culorilor. Produs conform standardelor de calitate ISO 9001, ISO 13485 SI au marcaj CE. Cutie = 20 buc.

Număr anunț
DA26984526
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
VALDOMEDICA TRADING SRL (CUI 23100700)
Cod CPV
33171210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.139 RON
Valoare atribuită
2.139 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.139 RON

din 2.139 RON estimat