Atribuită Cumpărare directă

Publicare inserat in harta de perete a Judetului Galati. Dimensiune inserat: 9 cm latime x 14,9 cm inaltime, policromie . Inseratul va fi publicat in harta de perete a Judetului Galati, intr-un tiraj de minim 600 de exemplare. Datele de publicare vor fi puse la dispozitie de catre Achizitor. Inseratul va fi publicat doar dupa acordarea Bunului de Tipar de catre Achizitor. Cu titlu gratuit, Achizitorul va primi un numar de 10 de exemplare ale Hartii de perete a Judetului Galati.

Număr anunț
DA27026523
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
Furnizor / câștigător
SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI 17581153)
Cod CPV
22114300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat