Atribuită
Cumpărare directă
SERVICIU MEDICAL DE SPECIALITATE PENTRU SIGURANȚA CIRCULAȚIEI- AVIZARE PSIHOLOGICĂ ȘI MEDICALĂ 4 BUC x 260,00 LEI FĂRĂ TVA. ACHIZIȚIA INCLUDE LA TOTAL PREȚUL NECESAR EXECUTĂRII SERVICIULUI PROPRIU-ZIS, RESPECTIV AVIZAREA PSIHOLOGICĂ ȘI MEDICALĂ PENTRU SIGURANȚA CIRCULAȚIEI PENTRU PATRU PERSOAE DIN CADRUL UNITĂȚII. SERVICIUL PRESTAT TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN ADRESA 2564943 DIN 07.12.2020, OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ CU NR.536 DIN DATA DE 07.12.2020 ŞI ÎNREGISTRATĂ CU NR.2564944 DIN 07.12.2020. ACHIZIȚIA ESTE NECESARĂ ÎN VEDEREA EFECTUĂRII VIZITEI MEDICALE ȘI PSIHOLOGICE PENTRU OBȚINEREA AVIZULUI PENTRU SIGURANȚA CIRCULAȚIEI PENTRU 4 PERSOANE.
- Număr anunț
- DA27033648
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- ALMINA TRADING S.A. (CUI 3466669)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.040 RON
- Valoare atribuită
- 1.040 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.