Atribuită Cumpărare directă

Instalatie testare detenta - instalatie pentru testarea detentei - structura inaltime din tub de oțel zincat, telescopic - posibilitate de poziționare la diferite înălțimi - salturi testabile de 230 cm până la 380 cm

Număr anunț
DA26951700
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
803,37 RON
Valoare atribuită
803,37 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

803,37 RON

din 803,37 RON estimat