Atribuită Cumpărare directă

Masuratori topografice realizate cu tehnologie GPS pentru identificarea/determinarea suprafetelor aferente terenurilor neimprejmuite/partial imprejmuite cu suprafata minima de 500ha.

Număr anunț
DA27032415
Autoritate contractantă
Comuna Scutelnici (Primaria) (CUI 4234004)
Furnizor / câștigător
ATELIER DM-3D STUDIO S.R.L. (CUI 42431564)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat