Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant - detergent pentru suprafete medicale, obiecte sanitare,sali de pansamente, saloane bolnavi, de nivel mediu.Spectru larg de actiune bactericid, tuberculocid, fungicid, virucid. Bidon 6l.

Număr anunț
DA27025003
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat