Atribuită Cumpărare directă

: Multifunctional Laser monocrom Pantum M7200FDW A4, Retea, 1200dpi, 35ppm, 256MB ram, USB2.0, WiFi: IEEE 802.11b/g/n,duplex, ADF, FAX17

Număr anunț
DA26979244
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
Furnizor / câștigător
DATIS COMPUTERS SRL (CUI 12017006)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
915,13 RON
Valoare atribuită
915,13 RON
Data publicării
06.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

915,13 RON

din 915,13 RON estimat