Atribuită Cumpărare directă

Router Wi-Fi ASUS RT-AC59U, AC1500 Switch D-Link DGS-105, 5 porturi 10/100/1000 Switch TP-LINK TL-SG108, 8 x 10/100/1000Mbps

Număr anunț
DA27028711
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA BACAU (CUI 23346500)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
832,72 RON
Valoare atribuită
832,72 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

832,72 RON

din 832,72 RON estimat