Atribuită Cumpărare directă

6984000016152 CAPAC WC CLUB 40 BUC 2.00*40.76 4025416728719 REZERVOR RIO AP110 BUC 1.00*108.40 4743307148247 PENOSIL H3871 PREMIUM SPEED FIX MIRROR310ML BUC 1.00*19.24 8710439170497 BISON SILICON SANITAR SUPER TRANS 280 ML BUC 1.00*19.24 6984000169810 TUB CU LED T8 18W 6400K QUARK BUC 10.00*16.81 4000146670408 SET DE BURGHIU LEMN ECO 3-10MM 8B CUTIE PLASTIC BUC 1.00*36.97 6984000112076 CUTIE CU DIBLU 10 SI SURUB BUC 1.00*9.24 6984000112069 CUTIE CU DIBLU 8 SI SURUB BUC 1.00*9.24

Număr anunț
DA26984807
Autoritate contractantă
Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
451,93 RON
Valoare atribuită
451,93 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

451,93 RON

din 451,93 RON estimat