Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE Abraziv pe suport de hartie 40gr/115x50ml = 1500ml x3.36 lei/ml Perii sarma 5 randuri = 3000buc x2.69lei/buc Pensula rotunda 40mm =1000bu x4.20lei/buc

Număr anunț
DA26988527
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
Furnizor / câștigător
OPAL CONSTRUCT SRL (CUI 17127522)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.310 RON
Valoare atribuită
17.310 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.310 RON

din 17.310 RON estimat