Atribuită Cumpărare directă

Pachet consumabile birou,Cartuse toner

Număr anunț
DA27012903
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PROTECTIE A MEDIULUI DAMBOVITA (CUI 4402787)
Furnizor / câștigător
ISEP (CUI 908316)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
865,13 RON
Valoare atribuită
865,13 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

865,13 RON

din 865,13 RON estimat