Atribuită
Cumpărare directă
Se va instala in centrala modulul 3FE-CR-PRI-USB-30 - E1-USB Adapter for Call Recording - Call Recorder for 30 channel 1 ISDN PRI si se va configura conform cerintei clientului - Clientul va trebui sa puna la dispozitie un calculator cu interfata USB pe care sa instalam softul de recording si unde se vor face inregistrarile) – Interconectarese va face pe USB - La recording, in afara de inregistrarea convorbirii si data/ora aferenta se va afisa si informatiile de CallerID ale apelului (numarul de pe care a venit si linia /DDI-ul pe care a venit). In cazul in care apelul va fi transferat la alt interior acest lucru nu va aparea in inregistrare. Deasemenea daca apelul va sosi la o grupa de mai multe interioare se va sti numarul grupei de interioare, dar nu se va sti interiorul care a raspuns
- Număr anunț
- DA27028461
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE INTEGRITATE (CUI 22838777)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 50330000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.963,73 RON
- Valoare atribuită
- 8.963,73 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.