Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner compatibil HP CF217A XL, 4.000 pagini, pentru imprimantele HP LASERJET PRO M102A, LASERJET PRO M102W, LASERJET PRO M130A, LASERJET PRO M130FN, LASERJET PRO M130FW, LASERJET PRO M130NW.

Număr anunț
DA27030041
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN HUNEDOARA (CUI 7571411)
Furnizor / câștigător
CATEM STORE S.R.L. (CUI 24300927)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
292,44 RON
Valoare atribuită
292,44 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

292,44 RON

din 292,44 RON estimat