Atribuită Cumpărare directă

Achizitia se realizeaza in cadrul proiectului PN 19.29.02.03 Traductor de presiune -150...+150 / -100...+100 / -50...+50 / -25...+25 / 0...25 / 0...50 / 0...100 / 0...250 Pa cu autocalibrare si display / montaj inclus

Număr anunț
DA26892538
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
Furnizor / câștigător
AIR SYSTEMS S.R.L. (CUI 356688)
Cod CPV
38423000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.641,50 RON
Valoare atribuită
1.641,50 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.641,50 RON

din 1.641,50 RON estimat