Atribuită Cumpărare directă

Conform ofertei anexate

Număr anunț
DA27028741
Autoritate contractantă
COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
Furnizor / câștigător
RESEARCH & EXPERTISE S.R.L. (CUI 37217263)
Cod CPV
92521100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89.000 RON
Valoare atribuită
89.000 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89.000 RON

din 89.000 RON estimat