Atribuită Cumpărare directă

TRUSA SANITARA DE PRIM AJUTOR FIXA Trusa de prim ajutor conform M.S.P.,fixa destinata pentru spatii.

Număr anunț
DA27029215
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL REDUTA (CUI 4384141)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI 14552307)
Cod CPV
33141623-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
591,20 RON
Valoare atribuită
591,20 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

591,20 RON

din 591,20 RON estimat