Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare auto CASCO si accidente,astfel: 1.Oferta casco DACIA DUSTER 1.5 DCI PH13KYP,1461 CMC, 79 KW, 1755 KG, AN FABR 2011 Suma asigurata 18.899 ron, Prima de asig anuala 1.746,10 ron Avarii si furt , fara fransize Valab 12 luni de la 18.12.2020-17.12.2021 2. Oferta asigurare accidente : 201 ron Total de plata = 1947.10 ron
- Număr anunț
- DA27030169
- Autoritate contractantă
- Orasul Boldesti-Scaeni (CUI 2842943)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.947,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.947,10 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.