Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii compus din: Primirea, prelucrarea si livrarea trimiterilor de corespondenta neprioritara/prioritara interna si internationala din serviciul standard si a trimiterilor de corespondenta neprioritara/prioritara interna si prioritara internationala cu serviciul recomandat, francate in sistem TP, conform prevederilor din Anexa 1; Primirea, prelucrarea si livrarea trimiterilor de imprimate interne si prioritare/neprioritare internationale din serviciul standard, francate in sistem TP, conform prevederilor din Anexa 2; Primirea, prelucrarea si livrarea coletelor postale interne cu greutate pana la 10 kg inclusiv, coletelor postale interne cu greutate peste 10 kg, coletelor postale interne cu ramburs si a coletelor postale interne cu confirmare de primire, conform prevederilor din Anexa 3; Primirea, prelucrarea si livrarea coletelor postale internationale cu greutate pana la 10 kg inclusiv, coletelor postale internationale cu greutate peste 10 kg si coletelor postale internationale cu confirmare de primire, conform prevederilor din Anexa 4; Primirea, prelucrarea si achitarea catre destinatari a mandatelor postale, conform prevederilor din Anexa 5
- Număr anunț
- DA27030240
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN SIBIU (CUI 4240707)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64110000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.