Atribuită
Cumpărare directă
Poz. Cod Articol UM Cant. Pret Valoare extern min. lei fara TVA lei fara TVA 1 CABLU MYF 1.5 ALBASTRU H07V-K ML 100 0,47 47 2 PH10W865 BEC LED E27 10W 865 L.RECE (75W) PHILIPS Buc 10 10,5 105 3 001-016-0030 BEC LED E27 30W STRADAL T100 6400K TORCH-30 Buc 5 16,5 82,5 4 EPH0100121 ASFORA INTRERUPATOR 10A Schneider EPH0100121 Buc 5 8,06 40,3 T O T A L G E N E R A L 274,8
- Număr anunț
- DA27022929
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI 5885051)
- Cod CPV
- 31600000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 274,80 RON
- Valoare atribuită
- 274,80 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.