Atribuită Cumpărare directă

BOSCH BWD41740 ASPIRATOR CU SPALARE; 5L; 1700W; -5 BUC HENDI 231807 ROBOT 5 DISCURI -2 BUC FAMA MASINA TOCAT FTS107 750W 200KGH,1400RPM,ALUMINIU,ITALIA -2 BUC BEXON VITRINA FRIGORIFICA D372SCM4C; 325L; 0°C/+10°C -1 BUC DAEWOO DHM150R MIXER PLANETAR 1400W;6 VITEZE;CAPACITATE 5L - 2 BUC DAEWOO DHB55X MIXER VERTICAL 900W; 6 VITEZE; FUNCTIE TURBO -2 BUC ARCTIC LADA FRIGORIFICA O20+ VOLUM 205L,A+ -1 BUC HEINNER HF270A+ FRIGIDER 2 USI 3 ANI GARANTIE -2 BUC mai putin

Număr anunț
DA26920482
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 239 (CUI 4420449)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39300000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.157,54 RON
Valoare atribuită
15.157,54 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.157,54 RON

din 15.157,54 RON estimat