Atribuită
Cumpărare directă
BOSCH Disc Optiline Wood 190x30x48T 2608640617 - PRET UNITAR RON FARA TVA : 182 BOSCH Disc Optiline Wood 216x30x48T 2608640641 - PRET UNITAR RON FARA TVA : 161 BOSCH Disc Multimaterial 216x30x80T 2608640447 - PRET UNITAR RON FARA TVA : 314 Perie 300mm pentru masini Nebes 300 - PRET UNITAR RON FARA TVA : 862 Echer magnetic-sudura S057/125 135 mm - PRET UNITAR RON FARA TVA : 61 AZM60 Nivela de aluminiu, magnetic, 2 bule, 60cm, Sola - PRET UNITAR RON FARA TVA : 122 BOSCH Platou slefuire arici 125 mm 2608601077 - PRET UNITAR RON FARA TVA : 56 Set de 40 biti si burghie Shockwave in caseta 4932430908 - PRET UNITAR RON FARA TVA : 146 Set de trei foarfeci pentru tabla Milwaukee, 48224533 - PRET UNITAR RON FARA TVA : 135 Stanley FMHT0-83235 Menghina de tip L, cu tragaci, 300mm - PRET UNITAR RON FARA TVA : 85.07 STANLEY FATMAX L TRIGGER CLAMP - 900MM FMHT0-83237 - PRET UNITAR RON FARA TVA : 99.13 Disc lamelar frontal, pentru metal, 2608603658- PRET UNITAR RON FARA TVA : 7.00 ELECTROD RUTILIC 3.25 X 350 5.5 KG / PACHET - PRET UNITAR RON FARA TVA : 47.85 ELECTROD RUTILIC 2.5 X 350 5.5 KG / PACHET - PRET UNITAR RON FARA TVA : 48.12 Sr G3Si1 Tys SG2 - 0,8 -15,0 kg/r Ty 15KG / ROLA - PRET UNITAR RON FARA TVA : 140.25 PRELUNGITOR OMNIGABLE 2.5X3 25M - PRET UNITAR RON FARA TVA : 249.00 BOSCH casetă 25 burghie metal HSS PointTeQ 1-13mm 2608577352- PRET UNITAR RON FARA TVA : 127 DISC RAPIDO LONGLIFE 125 2608602221 - PRET UNITAR RON FARA TVA : 2.85 DISC TAIERE INOX 125X2 2608600094 - 19,84 LEI
- Număr anunț
- DA26896701
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARTA SI DESIGN CLUJ (CUI 4288098)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 44512900-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.533,11 RON
- Valoare atribuită
- 6.533,11 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.