Atribuită
Cumpărare directă
COMUNA PIETROASA, cu sediul în loc. Pietroasa, nr. 109, jud. Timiş, C.I.F. 4483838, achiziţionează servicii de internet, telefonie fixă şi cartelă Sim pentru Primăria Comunei Pietroasa, jud. Timiş, respectiv: Acces internet- 73.1lei/luna -Telefon fix Conect 2- 9.75lei/luna - Mobil Optim 2 - 8.19lei/luna, pe o perioadă de 24 de luni. Preţul de 91,04 lei/lună este fără T.V.A. şi cuprinde serviciile de internet, telefonie fixă şi cartela Sim.
- Număr anunț
- DA26900488
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIETROASA (CUI 4483838)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.184,96 RON
- Valoare atribuită
- 2.184,96 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.