Atribuită
Cumpărare directă
Desktop HP 290 G3 Microtower, Intel Core i3-9100 8GB 256GB WIN10 PRO DVD-RW Desktop HP 290 G3 Microtower, Intel Core i3-9100 Quad Core (3.6GHz, up to 4.2GHz, 6MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 8GB DDR4 2666MHz (1x8GB), SSD 256GB M.2 PCIe NVMe, DVD+/-RW, LAN 10/100/1000, porturi: 4xUSB2.0/ 4xUSB 3.1 Gen 1/ 1xRJ-45/ 1xVGA/ 1x Display Port/ 1xHDMI/ 2x audio conector/ 1x headset connector, sloturi: 1 M.2 2230/ 1 M.2 2230/2280/ 1 PCIe 3 x16/ 2 PCIe 3 x1, TPM, HP USB Wired Keyboard, HP USB Optical Mouse, HD audio, Sursa 180W, Black, greutate 5.47 kg, + Microsoft Windows 10 Pro 64-bit tip electronic Garantie: 12luni, LIVRATE PANA LA DATA DE 04.12.2020
- Număr anunț
- DA26909229
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI CLUJ (CUI 4288012)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.179,44 RON
- Valoare atribuită
- 4.179,44 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.