Atribuită
Cumpărare directă
Extindere retea internet conform deviz: Patch panel 16 port cu 6 port-uri cat6 ecranate -1buc Cablu cat5e FTP - 795m Priza retea dubla cat 6 ecranata-3buc Tub Copex -150m Mat. auxiliare (suporti, cleme, fasete, ), accesorii Manopera: Cablare ,Montare priza dubla CAT 6 ecranata, Montare si sertizare patch panel
- Număr anunț
- DA26883569
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 32412110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.105 RON
- Valoare atribuită
- 7.105 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.