Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Carti Istorie - AB: 1. Cathrine Abadie-Reynal, Les céramiques en Anatolie aux époques hellénistiques et romaines. Actes de la Table Ronde d’Istanbul - 446.67 RON 2. Jeroen Poblome, Sagalassos Red Slip ware (Studies in Eastern Mediterranean Archaeology) Illustrated Edition - 465.71 RON 3. Zofia Sztetyllo, Nea Paphos IV, Pottery Stamps (1975-1989) - 160.95 RON 4. Zofia Sztetyllo, Nea Paphos VI, Pottery Stamps from Nea Paphos (Excavations in 1990-2006) - 442.86 RON 5. Francine Blonde, Pascale Ballet, Jean-Francois Salles, Céramiques hellénistiques et romaines, Productions et diffusion en Méditerranée orientale - 304.76 RON 6. John W. Hayes, Eastern terra sigillit Handbook of Mediterranean Roman Pottery - 113.33 RON 7. Michael Zelle, Die Terra sigillata aus der Westtor-Nekropole in Assos - 366.67 RON 8. Ursula Mandel, Kleinasiatische Reliefkeramik der mittleren Kaiserzeit: die Oinophorengruppe und Verwandtes - 627.62 RON
- Număr anunț
- DA26887132
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
- Furnizor / câștigător
- IST ULTRA SRL (CUI 16813298)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.928,57 RON
- Valoare atribuită
- 2.928,57 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.