Atribuită Cumpărare directă

Distrugator documente 16 coli Fellowes Powershred 79Ci Distrugator documente cu actiune manuala, tip de taiere confetti, capacitate 16 coli, nivel de securitate 4, viteza de taiere de 3.4 m-min, vol cos 23l, dimensiunea de taiere4x8 mm

Număr anunț
DA27002664
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.568,40 RON
Valoare atribuită
1.568,40 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.568,40 RON

din 1.568,40 RON estimat