Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE COVID: 1L MP GEL IGIENIZANT PT. MAINI70%ALCO. Buc.10x 26.64 ron 5L FABI SAP LICHID ANTIBACTER Bid. 2x 33.96 ron 4L IGIENOL DEZINF UNIV ALBASTR Bid. 4x34.90 ron 4L SANO FLOOR PLUS Bid. 4x32.63 ron 1L SANO CLOR Buc.10x 3.29 ron 1.5L DETTOL DEZINFECTANT RUFE Buc. 5x 20.04 ron
- Număr anunț
- DA26923783
- Autoritate contractantă
- CSEI MARIA MONTESSORI (CUI 4515450)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 737,54 RON
- Valoare atribuită
- 737,54 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.