Atribuită Cumpărare directă

SAPATURA MANUALA IN ZONA MONTANA IN CADRUL CERCETARILOR ARHEOLOGICE SISTEMATICE

Număr anunț
DA26879628
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE ARHEOLOGIE "VASILE PARVAN (CUI 4266804)
Furnizor / câștigător
NIKI GEO SERVICII S.R.L. (CUI 30422252)
Cod CPV
45112450-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat