Atribuită
Cumpărare directă
MP 75 30KG-2 SACI,GM 53 5KG[PASTA IMBINARE]DURAZIV-1 BUC, COLTAR AL 2.5M ITALIA[30*30]-10 BUC,PLASA FIBRA 145G PORTOCALIE+ALBA-1 MP,TRAFALET MAXPROFI 25CM-1 BUC,GRATAR HARDY 32*27-1 BUC,TRAFALET VELUR 2*10CM D=15MM-1 BUC,PENS.LATA SERIA 33 2.5'' M.LEMN-1 BUC,PROIECTOR LED 10W+SENZOR-1 BUC,LAVABIL ECOPLAST 15L+3L AMORSA-1 BUC,PLINTA SMART 2.5M-7 BUC,COLT INT SMART-4 BUC,IMBINARE SMART-4 BUC,TERMINATII SMART-4 BUC,DULIE E27 BAC LOHUIS-3 BUC,BEC NORM E27 60W-4 BUC,H-SURUB RIGIPS 3.5*55 LEMN 100B-1 PNG,PRIZA DB ST F.CP ELBI-3 BUC,RAMA DEC.ALB ELBI-3 BUC,TABLA ZN 0.30 LISA-1 BUC,INTRERUPATOR DUBLU ST ALB MONO-1 BUC,POLISTIREN EPS60 100 PLACA-3 PL,H-SURUB RIGIPS 3.5*35-1000 BUC,H-SURUB PAL 5.0*60 PZ2-250 BUC,DIBLU CUI PERC 6*60-200 BUC,CD 4M-36 BUC,MP 75 30KG-5 SACI,UD 4 M-20 BUC,MUFA PE 50-4 BUC,POLITUB 32/10 BARI-25 M,BANDA FIBRA 90M-2 BUC,GM 53 20 KG-2 BUC,COLTAR TENCUIALA 2.5M-19 BUC,OSB 6-12 BUC,H-SURUB RIGIPS 3.5*35-1 BUC
- Număr anunț
- DA26890360
- Autoritate contractantă
- COMUNA SARU DORNEI (CUI 4326884)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.597,65 RON
- Valoare atribuită
- 1.597,65 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.