Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare a autovehiculelor (CASCO): Tip asigurare - CASCO , Date despre asigurare DACIA LOGAN; DB11MPS, Prima de asigurare 837.20 RON, Perioada de valabilitate 25/11/2020 - 24/11/2021 Asigurator: OMNIASIG

Număr anunț
DA26892804
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA DAMBOVITA (CUI 24714651)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
837,20 RON
Valoare atribuită
837,20 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

837,20 RON

din 837,20 RON estimat