Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto - Asigurare RCA pentru asigurat persoana juridica, unitate a statului, medicala sau invatamant, pentru 1 Autoturism inmatriculat permanent in Romania, Jud. Iasi, marca DACIA DUSTER, 1461 cmc, 81 kw, 4 locuri, 1864 kg, clasa BM: B8 Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: NOIEMBRIE 2020. Prima de asigurare se recalculeaza la data emiterii politei, in functie de tariful in vigoare de la acea data si de istoricul daunelor. Riscuri asigurate-conform legislatiei in vigoare.

Număr anunț
DA26900270
Autoritate contractantă
COMUNA MIROSLOVESTI (PRIMARIA COMUNEI MIROSLOVESTI) (CUI 4541335)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
954,76 RON
Valoare atribuită
954,76 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

954,76 RON

din 954,76 RON estimat