Atribuită Cumpărare directă

DETERGENT GEAMURI, KOOBIC, 5L bidon 2.00 DETERGENT GRESIE SI FAIANTA, KOOBIC, 5L bidon 2.00 DETERGENT PARDOSELI MANDARINA, KOOBIC, 5L bidon 2.00 DETERGENT PARDOSELI ULTRAPROFESIONAL, KOOBIC, 5L bidon 2.00 DETERGENT VASE SPARK, SANO, 1L buc 4.00 CREMA PENTRU SUPRAFETE, CIF CREAM, 500 ML buc 2.00 CREMA PENTRU SUPRAFETE, CIF CREAM, 500 ML buc 4.00 DETERGENT PARDOSELI CONCENTRAT FLOOR FRESH LUXURY HOTEL, SANO, 4L buc 2.00 ODORIZANT WC POWER AKTIV, BREF, 50GR BUC 5.00 ODORIZANT WC POWER AKTIV, BREF, 50GR BUC 8.00

Număr anunț
DA26939860
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA GIERA (CUI 29156653)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,18 RON
Valoare atribuită
335,18 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,18 RON

din 335,18 RON estimat