Atribuită
Cumpărare directă
SANO ANTICALCAR PIATRA SI RUGINA750 ML CU PULVERIZATOR BUC 2 , DETERGENT GEAMURI CIF 5 L PROFESIONAL BUC 2 , DETERGENT PARDOSELI ASEVI 5 L BUC 2, SITA PISOAR PARFUMATA ANTISTROPIRE DIN PVC BUC 50 ,DOMESTOS 750 ML BUC 15 , CLOR 5 L BUC 3 , SACI MENAJ 120 L 10BUC/ROLA , SACI MENAJ 35 L 30 BUC/ROLA
- Număr anunț
- DA26912904
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA GALATI (CUI 12355295)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 739,20 RON
- Valoare atribuită
- 739,20 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.