Atribuită Cumpărare directă

OTEL BETON BST 500S 12MM - 16.20 KG - 2.65 RON/KG TOTATL: 424.53 RON

Număr anunț
DA26890248
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
14622000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
424,53 RON
Valoare atribuită
424,53 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

424,53 RON

din 424,53 RON estimat