Atribuită Cumpărare directă

Cantar electronic cu calculare a pretului in functie de pretul unitar. Capacitate maxima 40 kg. Specificatii: - capacitate maxima: 40 kg; - diviziuni: 5 grame; - acumulator incorporat, poate functiona si fara sa fie alimentat la priza; - alimentare: 220v (priza); - afisaj pe ambele parti ale cantarului: pentru vanzator si pentru client; - afisajul este compus din trei parti: afisarea greutatii, afisarea pretului unitar, afisarea pretului cantitatii cantarite; - picioare reglabile; - nivela cu bula - pentru o reglare corecta, perfect orizontala; Functii: - tasta de aducere la ZERO; - funtie zero - asezati un recipient pe cantar apoi apasati butonul 'TARE' iar cantarul va arata 0.00 neluand in seama greutatea acestuia, in acest fel puteti cantari doar alimentele sau obiectele dorite; - memorii: 7 - cantarul poate memora pana la 7 preturi unitare (pe kg); - oprire automata dupa un timp de nefolosinta - pentru a evita descarcarea acumulatorului; - tasta pentru luminare afisaj - culoare de fundal verde; - pretul unitar poate fi introdus si cu virgula; - functie de cumulare - puteti cantarii separat mai multe produse la preturi si greutati diferite iar cantarul va poate calcula totalul; Dimensiuni: 370 x 350 x 140; Greutate: 6.2 kg. Cantarul este recomandat pentru folosirea in interiorul depozitelor sau pentru uz casnic PENTRU CENTRUL MATERNAL, mun. Călărași, str. Aleea Dumbrava Minunată, nr. 107, jud. Calarasi Persoana de contact : Constantin Petruta 0722728454

Număr anunț
DA26889458
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi (CUI 17157183)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
42923200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,13 RON
Valoare atribuită
133,13 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,13 RON

din 133,13 RON estimat