Atribuită
Cumpărare directă
-48 buc hg elfi 3 buc hg capitan 10 buc alcool 0.5l 5 buc serv cutie puff 2 buc asevi 2 buc rivex casa parket 2 buc rivex clor 2 l 3 clin sol geam pompita 1 buc clin rez 1 buc sano spark 2 buc sano inox spray 500ml 1 buc burete expero 3 buc mop 2 buc matura geta 1 buc faras 2 buc manusi protectie 3 buc set pahare 1 buc cutit 1 buc saci 12 0oscar 5 buc saci menaj 35l horeca 1 buc spalator geam 4 buc coada lemn n4 buc air wick rez 3 buc air wick reed difuser 3 buc cm 17 3 buc bagheta trapta al 2.5m 2 buc chit ceresit 2kg, 50 m sfoara c 10mm 90 m sfoara c 6mm 1 buc patent 1 buc aracet 0.8 l rost lemn 1 buc pensula n70 4.5 electrozi 5 buc email dif culori 0.75l 5 buc diluant univ kober 1 buc grund pitura 0.75l 3 buc email; dif culori 1 buc retus dupli color 600ml 100 buc surub hexagonal 5*30 0.1 piulita 5 1 buc banda montaj, 11 buc diluant universal 11 buc email dif culori 0.75l 3 buc manusi protectie 3 buc manusi protectie 10 buc saci pvc 1 buc banda ad, 4 buc ajax geam 4 buc mop 250gr 7 buc saci menaj 20l 1 buc saci 120l lavanda 2 buc bref bile 1 buc bref duo activ 2 buc servetele umede doctor wipe s 3 buc servetele umede igienol 5 buc serv puff cutie 2 buc lavete 2 buc sapun lichid protex 300ml 2 buc gel igienizant cosmel[lant 1 farf pl set 1 buc palete cafea 7 buc set pahare 4 buc asevi 2 buc hg emeka 1 buc scobitori 3 buc air wick rez 1 buc aparat wick 1 buc prosop cody 18 buc bat varta r6+r3 12 buc alcool sanitar 0.5l
- Număr anunț
- DA26886820
- Autoritate contractantă
- Comuna Micesti (CUI 4318474)
- Furnizor / câștigător
- ANDICOM CATY 2003 SRL (CUI 15351565)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.152,99 RON
- Valoare atribuită
- 2.152,99 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.