Atribuită
Cumpărare directă
10 1050087 INCARCATOR BAT. 12/24V 15-140AH CLASS12A BUC 1,00 249,00 209,24 39,76 20 1056124 LICHID SPALARE PARBRIZ -20C PROX PMTA 5L BUC 2,00 18,83 31,65 6,01 30 1043829 JOLIE DEJIVRANT CU PULVERIZATOR 500ML BUC 2,00 12,99 21,83 4,15 40 1043734 PERIE TELESCOPICA&CURATAT GHEATA 76-140 BUC 1,00 24,09 20,24 3,85 50 1043731 PERIE SI CURATATOR GHEATA DETASAB.55CM BUC 1,00 11,75 9,87 1,88 60 1000244 NEON MASTER TL-D SUPER80 18W/840 BUC 6,00 6,99 35,24 6,70 70 4017386 PLINTA PARCH CANAL 10456-6012 ST SUTTER BUC 2,00 15,20 25,55 4,85 80 5013231 CS15 SILICON CERESIT SANITAR TRANS.280ML BUC 2,00 17,53 29,46 5,60
- Număr anunț
- DA26891435
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva "Dumitru Ciumageanu (CUI 5390567)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 383,08 RON
- Valoare atribuită
- 383,08 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.