Atribuită Cumpărare directă

Pachet sterilizare, care contine: Indicator biologic abur fiola 150 buc Indicator biologic etuva strip 100 buc Indicator chimic integrator type 5 3 cutii Banda autoclav 2 bucata Banda etuva 1 bucata Teste Bowie Dick Premium 200 buc Indicator chimic type 4 etuva 2000 buc Indicator chimic type 4 abur 3000 buc Etichete adezive 10 role

Număr anunț
DA26919914
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.128,50 RON
Valoare atribuită
3.128,50 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.128,50 RON

din 3.128,50 RON estimat