Atribuită
Cumpărare directă
FRIGIDER ARCTIC AD6310++ DL Brand Arctic Model AD6310++ Numar usi 2 Capacitate neta (l) 306 Capacitate bruta (l) 310 Volum net frigider (litri) 237 Volum net congelator (litri) 69 Capacitate de congelare (kg/24h) 3.5 Numar rafturi 4 Material rafturi sticla de siguranta Compartimentare frigider 2 rafturi sticla si 3 rafturi usa, ajustabile Sistem dezghetare frigider Automat Sistem dezghetare congelator Manual Clasa eficientei energetice A++ Consum energetic (kWh/an) 208 Autonomie fara curent (h) 19 Termostat Da Termostat ajustabil Numar rafturi pe usa 3 Tip maner incorporat Iluminare Da, cu LED Nivelul de zgomot (dB) 39 Culoare alb Numar compresoare 1 Deschidere usa Dreapta Balamale reversibile Da Clasa climatica SN-ST Dimensiuni (IxLxA) cm 175.4 x 59.5 x 60 Dimensiune ambalaj 179.2 x 64.2 x 68 cm (IxLxA) Greutate neta (fara ambalaj) kg 55 Greutate bruta(cu ambalaj) kg 57.5 Accesorii suport pentru oua; tava pentru gheata Alte caracteristici2 compartimente de congelare; panou de control cu Led-uri; Garden fresh; agent racire R600a
- Număr anunț
- DA26913318
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Comunitar Evidenta Persoanelor Focsani (CUI 17478159)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39711130-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 973,95 RON
- Valoare atribuită
- 973,95 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.