Atribuită Cumpărare directă

Pachet Any kD Mini-PROTEAN TGX Stain-free protein gels, 2 buc, pret 950 Pachet Trans-Blot Turbo Mini Transfer Pack 0,2 um, nitroceluloza, 2 buc, 770 lei Substrat Clarity Western ECL Subs, 200 ml, 1 buc, 425 lei. conform oferta/12.11.2020

Număr anunț
DA26892512
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Biologie si Nutritia Animala - IBNA Balotesti (CUI 18897481)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.145 RON
Valoare atribuită
2.145 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.145 RON

din 2.145 RON estimat