Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Produs sau serviciu Cant. U.M. Pret buc. Val. TVA Val. TVA Total 1 Animale bolnave. Editie de buzunar - Nicolae Breban Cod: 9789734682676 - Polirom 3 BUC 27.0952 81.29 5% 4.06 85.35 2 Pluta de piatra - Jose Saramago Cod: 9736810046 - Polirom 3 BUC 25.2381 75.71 5% 3.79 79.5 3 Pestera - Jose Saramago Cod: 9789734640898 - Polirom 3 BUC 16.5143 49.54 5% 2.48 52.02 4 Daniel Martin. Editie de buzunar - John Fowles Cod: 9789734682966 - Polirom 3 BUC 31.619 94.86 5% 4.74 99.6 5 Liga Tinerimii - Henrik Ibsen Cod: 9789731500928 - VIVALDI 3 BUC 16.5143 49.54 5% 2.48 52.02 6 Pachet: Hotul de carti si Podul de lut - Markus Zusak Cod: 6300 - Rao 2 BUC 61.3238 122.65 5% 6.13 128.78 7 O crima anuntata - Agatha Christie Cod: 9786063348242 - Litera 2 BUC 40.6286 81.26 5% 4.06 85.32 8 Doi ani opt luni si douazeci si opt de nopti - Salman Rushdie Cod: 9789734657230 - Polirom 2 BUC 36.1429 72.29 5% 3.61 75.9 9 O lebada salbatica si alte povesti - Michael Cunningham Cod: 9789734661169 - Polirom 3 BUC 20.7619 62.29 5% 3.11 65.4 10 Eseu despre orbire - Jose Saramago Cod: 9789734623495 - Polirom - A0A0 3 BUC 22.5714 67.71 5% 3.39 71.1 11 Minunata lume noua - Aldous Huxley Cod: 9789734660704 - Polirom - A0A0 3 BUC 31.619 94.86 5% 4.74 99.6 12 Revizorul. Casatoria - N. V. Gogol Cod: 9789734678686 - Polirom - A0A0 3 BUC 20.7619 62.29 5% 3.11 65.4 13 Cititorul din pestera - Rui Zink Cod: 9786067792584 - Humanitas - A0A3 3 BUC 16.7619 50.29 5% 2.51 52.8 14 Scrisori catre cei de-acasa - Emil Cioran Co
- Număr anunț
- DA26921627
- Autoritate contractantă
- LICEUL COBADIN (CUI 4304614)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.361,16 RON
- Valoare atribuită
- 4.361,16 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.