Atribuită Cumpărare directă

Dezinfecție la sediul ISJ ILFOV. Suprafața utilă pentru dezinfecție: 686 mp. PACHET SERVICII DEZINSECTIE DEZINFECTIE DERATIZARE DEZINSECTIE= 0,19LEI/MP (metru patrat) *2,5 coef.M.A.I.A. ordin 76 DEZINFECTIE= 0,19LEI/MP(metru patrat) *2,5 coef M.A.I.A. Valoarea facturată va fi 325.85 lei.

Număr anunț
DA26913459
Autoritate contractantă
Inspectoratul Școlar Județean Ilfov (CUI 10276616)
Furnizor / câștigător
RAPID CLEAN INSECT SRL (CUI 31935353)
Cod CPV
90923000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,34 RON
Valoare atribuită
130,34 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,34 RON

din 130,34 RON estimat