Atribuită Cumpărare directă

Cantar compozitie corporala Omron HBF-511B-E, 150kg, 4 utilizatori, 6 functii, Bleumarine Cod Podus: [HBF-511B-E]

Număr anunț
DA26938035
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI 13444099)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
42923200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,39 RON
Valoare atribuită
487,39 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
28.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,39 RON

din 487,39 RON estimat